15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Zrušte chaos ve vstupní hale

Na ty velké plochy ve vstupní hale by se Vám hodily podlahové mycí stroje. Tedy alespoň jeden z nich. Vaši firmu navštěvují denně desítky obchodních partnerů a klientů, je to tak? To asi také hodně našlapou. Čili nanesou špínu a leckdy i nečistoty na svých botách, viďte? A Vy na pořádek a čistotu dbáte, to je jasné. Ano, máte svou uklízecí četu, která speciálně toto území v pravidelných intervalech podle potřeby zametá nebo vytírá. To znamená, že mohou klienti lehce narazit do kýble s vodou?

Jde to i jiným způsobem

Už jste někdy viděl, jak to ve vstupní hale vypadá, když Vás jde navštívit generální ředitel jiné firmy, abyste společně domluvili výhodnou obchodní transakci, a on narazí hned u vchodu na koště, hadr a kýbl s vodou? A s těmito pracovními předměty pracující uklízečku, která právě stírá prostor u vchodu? Všichni návštěvníci se musí proplétat a dávat pozor, aby kýbl s vodou nepřevrhli, nebo do něj nešlápli. Daleko snadnější a rychlejší úklid bude proveden právě s mycími stroji. A nikdo jej nepřehlédne.