15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Vestavěný nábytek

Mobilní domy

 

Potřebujete rychle bydlet a v místě vašeho bydliště máte pozemek ale nezískáte tam stavební povolení? Hledáte vhodnou variantu, jak tento problém vyřešit a nevíte, kam se proto obrátit? Právě k tomuto účelu slouží tzv. mobilní domy, které má pro vás v nabídce naše společnost.

 

 

Mobilní domy

 

Mobilní domy slouží jako kvalitní varianta běžného bydlení. Jsou vhodné jak pro dočasné, tak i pro celoroční užívání a postavit je lze prakticky kdekoli, protože pro ně nemusíte shánět stavební povolení. Naše společnost je výhradním dovozcem holandského výrobce těchto domů a nabízí vám tuto formu bydlení na internetových stránkách, na něž se můžete nyní podívat.

 

 

Bydlete jinak!

 

 

Naše mobilní domy mají výhodu plné interiérové výbavy společně s přípojkami k veřejným sítím. Další jejich výhodou je možnost variability, http://www.academia.edu/Documents/in/Climate_variability můžete tyto domy skládat dohromady podle svých představ a vytvořit tak větší a zajímavější bytovou jednotku. Kontaktujte nás a využijte tuto jedinečnou možnost k netradičnímu bydlení!

Vestavěný nábytek
4 (80%)2