15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Spojení sekcí a lamel, bezpečnost provozu

Jednotlivé sekce a lamely jsou spojeny a zabezpečeny tak, aby nemohlo dojít například ke skřípnutí prstu při pohybu sekcí, či lamel ani například u dětí. Také konstrukce používaných elektromotorů je na takové úrovni, že jsou citlivé na překážky volného chodu. Nemůže tak dojít k situaci, že by vrata někoho přivřela, nebo zmáčkla nějaký předmět, uvíznuvší v daném prostoru. V takovém případě pojistka motory okamžitě zastaví. To je výhoda používaných špičkových stejnosměrných motorů FAAC.

Různá kování

Při použití standardních typů, zasouvaných pod strop rozlišujeme podle prostorových poměrů několik typů tzv. kování. Je to vpodstatě soustava montážních částí, které se sestavují ve funkční celek, ve kterém se pak vlastní vrata pohybují. Podle možností montáže je dělíme na kování standardní, lehce snížené, snížené, zvýšené, vertikální a šikmé. Pro každý druh jsou typické jiné stavební podmínky a hodí se i pro různé rozměry garážových vrat.

Ohodnoťte příspěvek