15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Pražské topivo

Zaujaly vás Praha peletky? Rádi byste se o tomto typu topiva dozvěděli co nejvíce? O co se vlastně jedná? Jak se toto palivo vyrábí? Je opravdu tolik šetrné k životnímu prostředí? Je opravdu levnější než ostatní tuhá paliva? Tento typ paliva se vyrábí z dřevěných pilin. Jedná se o čerstvě nařezané bílé smrkové piliny. Ty se uskladní v uzavřených prostorách a následně se usuší v bubnové sušičce. Poté se promíchají a dopraví se na lis. Zde se slisují do požadovaného tvaru. Poté projdou chladícím zařízením a následně jsou umístěny do násypky. Poté přejdou přes síto do balící jednotky. A tady už je výroba u konce. Nakonec se zváží a balí podle přání zákazníků.

Šetrný k prostředí

Tento typ paliva je velice šetrný k životnímu prostředí. Stejně tak je šetrný k vašemu topnému zařízení i k vaší peněžence. Jedná se totiž o jednu z nejlevnějších variant tuhých paliv. Pokud vás tento typ paliva zaujal, neváhejte a obraťte se na naší společnost. U nás nakoupíte přesně to, co potřebujete. Navíc prodáváme také grilovací uhlí a grilovací brikety.