15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Nevybíráme si je

Nemoci během našeho života ovlivní mnoho z nás. Některé jsou banální a přejdeme je jakoby nic a jiné vyžadují dlouhodobou hospitalizaci a režim, na který jste doposud nebyli připraveni. Bohužel nemoci si nevybíráme, musíme je brát tak, jak přijdou, neočekávaně a s nadhledem. K úplnému uzdravení nemusí mnohdy ani dojít, protože léčba hemoroidů není to samé jako rakoviny. Jedná se o mnohem stresující diagnózu, která nás mnohdy dokáže srazit na kolena. Potřebujeme čas na to, abychom se srovnali s momentálně nastalou situací.

Oni si vybírají nás

Vždy je velmi důležité pozitivně smýšlet. Léčba hemeroidů, rakoviny, zánětu středního ucha či zlomeniny bude vždy mnohem snadnější a jednodušší u lidí, kteří budou pozitivně myslet, nebudou se litovat a budou tyto věci brát s rezervou. Nebudou nikoho obviňovat. Nebudou se ptát, proč zrovna já a ne někdo jiný? Přijmou tuto diagnózu a poperou se s ní, jak nejlépe umí. Role vaší rodiny taky vždy sehrává důležitou roli. Měla by vás podporovat a být vám oporou ve chvílích, které pro vás nejsou vůbec jednoduché.

Nevybíráme si je
4.5 (90%)2