15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Lepší videokonference nenaleznete

Pro zkvalitnění svých služeb a pro celkové zefektivnění chodu společnosti potřebujete sehnat nový systém videokonference ? Pak nám dovolte představit vám naši společnost, která poskytuje systémy Polycom, které by měly být součástí každé vaší konferenční místnosti či sálu. Systémy Polycom dodáváme pro prostředí ISDN (H. 320) i TCP/IP přes LAN/WAN (H. 323 nebo SIP). Naše nabídka je také rozšířena o produkty vysoké kvality zpracování High Definition(HD), bez kterých už dnes často není myslitelná práce mnoha firem.

S naším vybavením uděláte díru do světa!

Když chcete se svým podnikáním, se svou společností, zkrátka a dobře, se svou firmou udělat opravdovou díru do světa, pak ji neuděláte tím, že budete nabízet o korunu levnější služby, musíte ji udělat tím, že nabídnete něco, co nikdo jiný nedokáže. Systémy Polycom vám pomohou zefektivnit komunikaci a jelikož jsou plně kompatibilní a nabízejí i nadstandardní rozšíření a další přidružené služby, jako je například HD kvalita přenosu, budou tím nejlepším, do čeho můžete investovat.

Lepší videokonference nenaleznete
4.5 (90%)2