15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Kvalita versus kvantita

Pracuji jako kontrolor kvality. Kontrolor, co kontroluje, aniž subjekt ví, že je kontrolován. Chápete. A musím říct, že jsem už viděla, slyšela a cítila mnohé. Některé zážitky byly příjemné, vzrušující, jiné by být ani nemusely. Potkáte třeba člověka, co vypadá, jako by právě vstal. A tak se i pohybuje, pomalu, vláčně. Když k tomu připočtu rifle nad kotníky, nevím, jestli je k pláči nebo k smíchu. Jiný zase neví, co je deodorant, pane, prosím držte paže u těla. U dalšího zase věřím, že zubní pastu použil, ale tak nějak to vůbec  není znát. Každý jsme jiný, ale dostaňme ze sebe to nejlepší.

Jedno z nejlepších míst

První dojem dělá hodně. Vstoupila jsem do prosvětleného autosalonu s jemnou vůní, kolem vidím krásná nablýskaná auta. V ústrety mi jde  pán v obleku, který mne s úsměvem vítá. Atmosféra je tu jiná, přátelská a navoněná. Zvláště poté, co mi pán přinesl kávu jako pozornost. No řekněte, nezajdete také k Volkswagenu?

Ohodnoťte příspěvek