15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Když chcete říct, ano

Našli jste životní lásku, se kterou máte jasnou vidinu společného života? Zásnubní prsten je již na prstě, ale co dál? Dál je potřebné připravit se na den, kdy si řeknete společné ano. V takovém případě je dobré začít svatebním oznámením. Jak jinak by se vaše příbuzenstvo, přátelé a známí dověděli, co vy dva chystáte? Ve stejném provedení můžete nechat připravit, jak pozvánky k oslavě, tak košíčky na koláčky, či výslužku. Styl můžete zvolit z již nabízených, ale taky můžete mít vlastní návrh designu i textu.

Do společného života slavnostně

Svatebním oznámením nic nezkazíte ani v případě, že nebudete pořádat žádnou oslavu, či pozývat hromadu hostí. Tradice patří ke každé slavnostní události a říct tímto způsobem všem blízkým, že se chcete brát, je slušnost i povinnost. Každého potěší, že jste si na něj vzpomněli a určitě vám rád popřeje i osobně. Nenechte si tento den ujít mezi prsty a připravte se do společného života se vším, co k tomu patří. Vždyť máte celý život před sebou a tento den je jen jeden. Tak proč si ho řádně neužít?