15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Jen to nejlepší

Všichni zbožňujeme bazény, skvěle si v nich v létě zaplaveme a zadovádíme. Ovšem je velice důležité používat kvalitní chemii, pravidelně čistit vodu a provádět její kontrolu. Občas se stane, že budete muset použít chlor šok , pokud nebudou příslušné testy odpovídající. Nabízíme vám různě velká balení, takže si na své přijdou majitelé jak malých, tak i velkých bazénu, případně si můžete tento přípravek nakoupit do zásoby.

Kvalitní bazénová voda

Koupání se je skvělé, ovšem jen v kvalitní a udržované vodě, proto byste se o ni měli pečlivě starat a používat profesionální a hlavně kvalitní prostředky k její údržbě. Chlor šok můžete používat nejen nárazově, ale také i celosezónně, případně i při nežádoucím zákalu vody v bazénu. Díky absenci vápníku nezpůsobuje tento přípravek tvrdost vody. Každopádně, tento prostředek by měl být aplikován do vody ideálně rozpuštěný a došlého objemu bazénu. Vyberte si některé z našich výhodných balení za skvělou cenu. Nestarejte se celou sezonu o to, kde koupíte bazénovou chemii, zvolte větší balení, které vydrží.

Ohodnoťte příspěvek