15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Chytrý dům

Může být dům chytrý? Ano, může. Ne, že by rozumoval, ale má takové vlastnosti, že ho neoddiskutovatelně klidně můžeme takto nazvat. On vám totiž nabízí možnosti jak bydlet úsporně, šetřit životní prostředí, mít doma spoustu zábavy k dispozici, mít šikovně vyřešené využívané elektroinstalace a ještě vám poskytne maximální pocit bezpečí. To všechno umí takový chytrý dům a navíc vám nabídne pohodlí přirozeného přírodního interiéru s prvky meditačního prostředí.

Umíte šetřit a přitom se neomezovat?

To je otázka, či přímo životní styl. Stačí jen popřemýšlet a využívat moderních technologií, které s touto otázkou zejména pro případy bydlení už počítají rovnou při výstavbě domů.
Pokud se stane vysněným plánem dřevostavba , samozřejmě hledáme, zda na to myslel už tvůrce projektu. Zeptáte-li se rovnou, odpověď dostanete okamžitě. Ano, tvůrce a realizátor budoucí budovy myslel na „všechno“. To „všechno“ zahrnuje jak správné izolace, tak šikovně zřízené multifunkční elektroinstalace, různé systémy úspor v ročním období a z domova se tak stává nízkoenergetické bydlení a bez omezení pro uživatele.

Chytrý dům
2 (40%)1