15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Ale co nové domovy?

Založíte si rodinu. Váš rodný dům obývají rodiče, o které se stará tam bydlící sourozenec a vy toužíte po samostatném zázemí, po něčem, kde se budete cítit opravdu tak doma, jako jste se cítili dosud v rodičovském domě. Zvažujete, jak situaci vyřešit. Úspěšný , schopný člen kapitalistické společnosti si prostě zajde do realitky a zakoupí si starší malebnou vilu z první republiky, nebo právě prodávaný komplex po uprchlém trestně stíhaném podnikateli, Případně si nechá udělat na klíč v chráněné krajinné oblasti v podhůří Jeseníků malý bytově-sportovní komplex se skromným golfovým hřištěm. Nic velkého, všehovšudy osm jamek – jen tak pro trénink a dětem pro rozptýlení.

A co normální lidé?

Běžný občan, kterého mzda se jen vzdáleně blíží celostátnímu průměru, zvolí hypotéku na třicet let a koupi bytu, nebo si nechá postavit domek na klíč. Co je ale lepší? Byt, zděné domy, nebo Dřevostavby http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace ?